Do apteki przez internet

Najkrótsza droga by dowiedzieć się o lekach i produktach medycznych

Skip to: Content | Sidebar | Footer

Aqua femin tabletki

paznokcie i skóra, Włosy |

Aqua femin tabletki - i różne informacje, o które warto zapytać. Dalej opis Aqua femin tabletki. Przy okazji mocno zachęcamy skorzystajcie z opcji którą daje np. sprzedaż internetowa. Apteka internetowa - doskonałe dane w materii przygotowania. Dostarczamy różnego typu leków bez recepty, które są wszędzie brane. Przynależą do nich leki na alergię, na ból, suplementy diety na odchudzanie oraz na grypę.

Aqua femin tabletki informacje

Prosimy o atencję: Poniżej dowiesz się więcej o
Aqua femin tabletki – opis m.in o składnikach, cenie, dostępności oraz dowiesz jak używać tego produktu. Możesz dokonać wyboru i aktywować odnośnik do produktu powyżej z jego nazwą by przejść do strony produktu.

Aqua femin tabletki opis

Postać: Opakowanie – 50 sztuk. Opis: Zapobiega nadmiernemu gromadzeniu wody w organizmie. Lekkość, to organizm oczyszczony z nadmiaru wody i toksyn. Aqua-Femin powstał jako odpowiedź na potrzeby wielu kobiet, które mają problem z nadmiernym zatrzymywaniem wody w organizmie. Jest to często spowodowane zachwianiem równowagi hormonalnej w organizmie. Może to powodować powstawanie obrzęków w okolicach twarzy, oczu, opuchlizny wokół kostek. Często towarzyszą temu także: przyrost masy ciała, uczucie ciężkości nóg, a nawet bóle migrenowe głowy. W Aqua-Feminie znajdziemy mieszankę naturalnych składników roślinnych, które poprawiają drenaż tkanek i wspomagają wydalanie z organizmu nadmiaru wody i toksyn. Dzięki niemu kobieta może poczuć się lekko i poprawić swoje samopoczucie.Image Image Wskazania: Dla wszystkich kobiet, które: mają problemy z nadmiarem płynów gromadzonych w organizmie, co objawia się: obrzękami, okolicy oczu i twarzy o bólami migrenowymi o uczuciem ciężkich nóg o przyrostu masy ciała o celulitem, zwłaszcza jego wodną odmianą cierpiących na zespół napięcia przedmiesiączkowego stosują doustną antykoncepcję mają skłonności do nawracających dolegliwości ze strony dróg moczowych. Działanie: Wspomaga wydalanie nadmiaru płynów z organizmu (moczopędne działanie jałowca i brzozy) Ułatwia drenaż tkanek i oczyszcza organizm z toksyn (min. Jony sodu i chloru, kwas moczowy Zmniejsza obrzęki poprzez poprawę elastyczności naczyń (pietruszka) Działa antyseptycznie w obrębie dróg moczowych (mącznica) Uzupełnia wypłukiwane jony potasu. Dawkowanie: 1 tabletka 1-2 razy dziennie podczas posiłku. Kuracja nie powinna trwać dłużej niż 3 tygodnie. Najlepiej przyjmować Aqua-Femin regularnie co 2 tygodnie w drugiej fazie cyklu miesięcznego. Działania niepożądane i środki ostrożności: Osoby ze schorzeniami nerek oraz stosujące leki moczopędne mogą stosować preparat tylko po konsultacji z lekarzem. Kobiety w ciąży i matki karmiące nie powinny stosować preparatu.
Czyli zdobywajmy zdrowie gdy na to jest właściwy czas, bo trzeba nam bardzo pamiętać o naszym zdrowiu bo to jest to co zwykle mamy najbardziej cennego. Przy okazji. Zapraszamy do apteki internetowej po leki i po informacje o lekach. Zapewniamy adekwatną cenę leków i właściwą satysfakcję odwiedzających portal. Nasza apteka internetowa jest jedną z dziesięciu najbardziej znanych i wyróżniających się stron internetowych zapewniających dostarczanie farmaceutyków.