Do apteki przez internet

Najkrótsza droga by dowiedzieć się o lekach i produktach medycznych

Skip to: Content | Sidebar | Footer

Calcenato

Witaminy i minerały |

Calcenato - zapoznaj się teraz z informacjami o produkcie - i nie kupuj w ciemno . Dalej opis Calcenato. Przy tej okazji pozwalamy sobie zachęcić do wykorzystania z opcji którą nam daje np. sprzedaż internetowa. Apteka internetowa - całkowicie rozmaite przesłanki na temat funkcjonowania. Polecamy wszelkiego rodzaju preparatów bez recepty, które są powszechnie brane. Przynależą do nich leki $przeciwalergiczne, na ból, preparaty do odchudzania oraz na przeziębienie lub grypę.

Calcenato działanie

Prosimy o atencję: Poniżej dowiesz się więcej o
Calcenato – własności m.in o składnikach, cenie, dostępności oraz dowiesz jak używać tego produktu. Możesz dokonać wyboru i aktywować odnośnik do produktu powyżej z jego nazwą by przejść do strony produktu.

Calcenato opis

  Skład 1 tabletka zawiera: Wapń elementarny 500 mg (węglan wapnia -1250 mg); Witamina D3 (cholecalcyferol – 5 jug); Magnez 50 mg (tlenek magnezu -120 mg); Cynk 7,5 mg (tlenek cynku-9,375 mg)   Dawkowanie Zwykle 1 tabletka dziennie. Dzienna porcja preparatu pokrywa: Wapń – 62%; Witamina D3 – 100%, Magnez – 17%, Cynk – 50% zalecanego dziennego spożycia.   Wskazania Suplement diety uzupełniający niedobory wapnia, witaminy D3, magnezu i cynku w codziennej diecie. Polecany dla osób, których dieta powinna być bogata w wapń, a więc: w okresie intensywnego wzrostu u dzieci i młodzieży; dla kobiet w okresie przed i pomenopauzalnym jako profilaktyka osteoporozy; w przeziębieniu oraz przy objawach alergii.   Działanie Uzupełnia niedobory wapnia, witaminy D3 oraz magnezu i cynku w organizmie.
Więc nabywamy zdrowie kiedy właściwy czas, bo musimy w każdej chwili pamiętać o naszym zdrowiu bo to jest to co zwykle mamy najcenniejszego. Przy okazji. Prosimy wszystkich do internetowej apteki po leki i po informacje o lekach. Zapewniamy konkurencyjną cenę leków i właściwą satysfakcję odwiedzających stronę. Apteka internetowa jest jedną z sześciu najbardziej znanych i najbardziej cenionych placówek świadczących usługi dostarczanie leków.