Do apteki przez internet

Najkrótsza droga by dowiedzieć się o lekach i produktach medycznych

Skip to: Content | Sidebar | Footer

Category: Przeziębienie i grypa

Actifed syrop

Przeziębienie i grypa |

Postać: Syrop – 100 ml. Actifed® (Triprolidini hydrochloridum + Pseudoephedrini hydrochloridum + Dekstrometorphani hydrobromidum) Syrop ( 25 mg + 30 mg + 10 mg)/5 ml SKŁAD: 5 ml syropu zawiera:

Grypolek tabletki max

Przeziębienie i grypa |

Postać: Tabletki – 12 sztuk. Skład: Jedna tabletka zawiera 325 mg paracetamolu, 200 mg gwajafenezyny, 30 mg chlorowodorku pseudoefedryny, 15 mg bromowodorku dekstrometorfanu. Wskazania: GRYPOLEK zalecany gdy problemem jest przeziębienie

Gripex tabletki

Przeziębienie i grypa |

Postać: Tabletki – 12 sztuk. Wskazania: Doraźne leczenie objawów przeziębienia, grypy, stanów grypopodobnych, zapalenia zatok obocznych nosa (gorączka, katar, kaszel, ból głowy, ból gardła, bóle mięśniowe i kostno-stawowe). Działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo, przeciwkaszlowo,

Depulol żel

Przeziębienie i grypa |

Postać: Tuba – 20 g. Skład: Rosmarini oleum 5,00 g Eucalypti oleum 5,00 g Balsamum peruvianum 6,00 g Vehiculum ad 100,00 g. Działanie: Skojarzone działanie olejków eterycznych i

Nurofen forte tabletki

Przeziębienie i grypa |

Postać: Opakowanie – 12 sztuk. Skład: 1 tabletki powl. zawiera 200 mg lub 400 mg ibuprofenu. 1 kapsułki o przedłużonym uwalnianiu zawiera 300 mg ibuprofenu. 1 kapsułki elastyczna zawiera 200 mg ibuprofenu.

Herbitussin kaszel tabletki

Przeziębienie i grypa |

Opakowanie: 12 pastylek do ssania Opis: Herbitussin Kaszel to unikalna kombinacja wyciągów z ziół i olejków eterycznych, która sprzyja łagodzeniu kaszlu. Pastylki zawierają wyciąg z babki lancetowatej z dodatkiem miodu, który działa

Trachisept dzika róża malina

Przeziębienie i grypa |

Opakowanie: 16 tabletek do ssania Opis: Wspomaga odporność organizmu, zalecany w okresie przeziębieniowym. Zawiera Witaminę C. Produkt stanowi kompozycję naturalnych składników wywierających łagodzące działanie przy podrażnieniach błony śluzowej gardła i jamy ustnej.

Panadol dla dzieci

Przeziębienie i grypa |

 Skład 5 ml zawiesiny doustnej zawiera 120 mg paracetamolu oraz substancje pomocnicze: kwas jabłkowy, azorubinę, gumę ksantowa, syrop glukozowy uwodorniony, aromat truskawkowy, sorbitol 70%, nipasept sodu, sorbitol, kwas cytrynowy bezwodny, wodę oczyszczoną. Nie zawiera cukru,

Sinecod syrop

Przeziębienie i grypa |

  Skład 10 ml zawiera: – substancję czynną: cytrynian butamiratu 15,00 mg – substancje pomocnicze: sorbitol 70% roztwór, sól sodowa sacharyny, wanilina, kwas benzoesowy, etanol 96% (v/v), glicerol, wodorotlenek sodu 30% roztwór, woda oczyszczona.

Xylogel żel do nosa

Przeziębienie i grypa |

  Skład 1 g żelu zawiera 0 mg chlorowodorku ksylometazoliny oraz substancje pomocnicze: dwuwodorofosforan sodu x H2O, chlorek sodu, wodorofosforan sodu x 12 H2O, sorbitol, wersenian dwusodowy, chlorek benzalkoniowy 100%, hydroksyetyloceluloza, gliceryna, woda oczyszczona.