Do apteki przez internet

Najkrótsza droga by dowiedzieć się o lekach i produktach medycznych

Skip to: Content | Sidebar | Footer

Dermopanten maść

Dla dzieci |

Dermopanten maść - oto jego właściwości i opis. Poniżej opis Dermopanten maść. Przy okazji zachęcamy skorzystajcie z możliwości którą daje np. sprzedaż internetowa. Apteka internetowa - przeróżne przesłanki w temacie przygotowania. Polecamy wszelkiego typu preparatów bez recepty, które są wszędzie zażywane. $Należą do nich leki na alergię, na ból, suplementy diety do odchudzania oraz na przeziębienie.

Dermopanten maść opis

Prosimy o atencję: Poniżej dowiesz się więcej o
 
 
 
 

 
 

 
 
 
 
 
Dermopanten maść – informacje m.in o składnikach, cenie, dostępności oraz dowiesz jak używać tego produktu. Możesz dokonać wyboru i aktywować odnośnik do produktu powyżej z jego nazwą by przejść do strony produktu.

Dermopanten maść informacje

  Skład 1 g maści zawiera: substancja czynna: dexpanthenolum – 50 mgsubstancje pomocnicze: wazelina biała, wosk pszczeli biały, parafina ciekła, polisorbat 80, kompozycja zapachowa Nagietki Y66, woda oczyszczona.   Stosowanie Do stosowania miejscowego na skórę.W leczeniu powierzchownych ran należy nakładać produkt leczniczy raz lub kilka razy na dobę, w zależności od stanu miejscowego.W pielęgnacji brodawek sutkowych kobiet karmiących piersią należy nakładać na brodawki kompres z maści, przy czym należy umyć brodawki przed każdym karmieniem piersią.W pielęgnacji niemowląt należy nakładać produkt leczniczy przy każdej zmianie pieluchy, po wcześniejszym przemyciu wodą miejsc narażonych na odparzenia.  Uwaga Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.   Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C.Przechowywać w suchym pomieszczeniu.Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.  Przeciwwskazania Nie należy stosować produktu leczniczego Dermopanten:w razie uczulenia (nadwrażliwości) na deksopantenol lub na którąkolwiek substancję pomocniczą produktu leczniczego. W przypadku wystąpienia objawów nadwrażliwości, w tym skórnych odczynów uczuleniowych, należy przerwać stosowanie leku i skontaktować się z lekarzem,na duże, głębokie i wyraźnie zakażone rany. W takich przypadkach należy skontaktować się z lekarzem.  Wskazania DERMOPANTEN – leczenie powierzchownych ran, takich jak otarcia, skaleczenia, pęknięcia skóry, oparzenia, podrażnienia skóry (np. po nadmiernym nasłonecznieniu, radioterapii, naświetlaniu lampą kwarcową), niewielkie zapalenia skóry, owrzodzenia.Produkt leczniczy jest wskazany szczególnie w leczeniu skóry suchej.W pielęgnacji brodawek sutkowych w czasie karmienia piersią – zapobieganie i leczenie otarć oraz podrażnień brodawek sutkowych. W pielęgnacji niemowląt – zapobieganie i leczenie odparzeń oraz zapaleń skóry.obiegania i leczenia wyprzeń, zaczerwienienia, zapaleń skóry.  
Więc zdobywajmy zdrowie kiedy na to czas, bo koniecznie musimy pamiętać o własnym zdrowiu bo to jest to co posiadamy najbardziej cennego. Przy tej okazji. Prosimy wszystkich do naszej internetowej apteki po leki i po informacje o lekach. Zapewniamy konkurencyjną cenę farmaceutyków i fachową satysfakcję odwiedzających stronę. Apteka internetowa jest jedną z sześciu najbardziej popularnych i najbardziej cenionych placówek zapewniających dostarczanie farmaceutyków.