Do apteki przez internet

Najkrótsza droga by dowiedzieć się o lekach i produktach medycznych

Skip to: Content | Sidebar | Footer

Femiferal kapsułki

Witaminy i minerały |

Femiferal kapsułki - strona z informacjami o produkcie. Poniżej opis Femiferal kapsułki. Przy okazji mocno zachęcamy do wykorzystania z opcji którą daje np. sprzedaż wysyłkowa. Apteka internetowa - całkowicie różne słowa w temacie funkcjonowania. Dostarczamy wszelkiego typu leków bez recepty, które są powszechnie zażywane. Przynależą do nich leki na alergię, przeciwbólowe, suplementy diety na odchudzanie oraz na grypę.

Femiferal kapsułki informacje

Prosimy o atencję: Poniżej dowiesz się więcej o
Femiferal kapsułki – informacje m.in o składnikach, cenie, dostępności oraz dowiesz jak używać tego produktu. Możesz dokonać wyboru i aktywować odnośnik do produktu powyżej z jego nazwą by przejść do strony produktu.

Femiferal kapsułki informacje

Postać: Opakowanie – 30 kapsułek. Działanie: FemiFeral uzupełnia codzienną dietę w witaminy, minerały oraz laktoferrynę w stopniu niezbędnym dla organizmu. Wskazania: Przy niedoborach żelaza i kwasu foliowego w organizmie, Przy stanach zmęczenia, We wspomaganiu układu odpornościowego. Skład: Substancja czynna: laktoferryna – 100 mg, żelazo (Fe+2) (w postaci fumaranu żelaza) – 14 mg, kwas foliowy – 200 μg, witamina B12 – 1 μg, witamina B6 – 2 mg, witamina C – 60 mg. Sposób użycia: doustnie 1 kapsułka dziennie. Zaleca się przyjmowanie preparatu w trakcie posiłku lub do 30 minut po posiłku popijając co najmniej pół szklanki wody; o dowolnej porze dnia.
Czyli nabywamy zdrowie póki czas, bo koniecznie musimy w każdej chwili pamiętać o oczywistym zdrowiu bo to jest to co teraz mamy najważniejszego. Przy okazji. Prosimy wszystkich do apteki po leki i po informacje o lekach. Zapewniamy adekwatną cenę leków i należytą satysfakcję odwiedzających portal. Apteka internetowa jest jedną z dziesięciu najbardziej znanych i najbardziej cenionych placówek świadczących usługi dostawy farmaceutyków.