Do apteki przez internet

Najkrótsza droga by dowiedzieć się o lekach i produktach medycznych

Skip to: Content | Sidebar | Footer

Mustela bebe szampon w piance

Kosmetyki bez parabenów |

Mustela bebe szampon w piance - zapoznaj się teraz z informacjami o produkcie - i nie kupuj w ciemno . Dalej opis Mustela bebe szampon w piance. Przy tej okazji gorąco zachęcamy skorzystajcie z opcji jaką nam daje np. sprzedaż internetowa. Apteka internetowa - zupełnie odmienne zdania w kwestii administrowania. Polecamy wszelkiego rodzaju preparatów bez recepty, które są powszechnie używane. $Należą do nich preparaty $przeciwalergiczne, na ból, suplementy diety do odchudzania oraz na przeziębienie lub grypę.

Mustela bebe szampon w piance informacje

Prosimy o atencję: Poniżej dowiesz się więcej o
Mustela bebe szampon w piance – informacje m.in o składnikach, cenie, dostępności oraz dowiesz jak używać tego produktu. Możesz dokonać wyboru i aktywować odnośnik do produktu powyżej z jego nazwą by przejść do strony produktu.

Mustela bebe szampon w piance opis

  Sposób użycia
Nałożyć szampon na głowę niemowlęcia ? Delikatnie masować ? Pozostawić przez 1-2 min., a następnie ostrożnie spłukać wodą ? Doskonały do stosowania już od urodzenia dziecka.150 ml butelka z dozownikiem piany.
  Opis

MUSTELA BEBE Szampon w piance:
Łagodnie myje włosy dzieci dzięki bardzo łagodnemu środkowi myjącemu i ekstraktowi z kokosu
Zachowuje równowagę skóry głowy niemowląt i zapobiega jej wysuszaniu
Pomaga uniknąć ciemieniuchy i pomaga ograniczyć jej rozwój
Nie drażni oczu, (neutralne pH)
Nie spływa do oczu, łatwy do spłukania
Piankowa konsystencja nie daje uczucia zimna przy jej używaniu


Zatem odzyskujemy witalność kiedy jest czas, bo powinniśmy nie zapominać o własnym zdrowiu bo to jest to co zwykle posiadamy najważniejszego. Przy tej okazji. Zapraszamy do internetowej apteki po leki i po informacje. Zapewniamy niewysoką cenę leków i fachową satysfakcję pacjentów. Nasza apteka internetowa jest jedną z dziesięciu najbardziej znanych i wyróżniających się stron internetowych zapewniających dostawy farmaceutyków.