Do apteki przez internet

Najkrótsza droga by dowiedzieć się o lekach i produktach medycznych

Skip to: Content | Sidebar | Footer

Mustela dermo pediatrie stelaktiv krem do pielęgnacji

Kosmetyki bez parabenów |

Mustela dermo pediatrie stelaktiv krem do pielęgnacji - oto jego właściwości i opis. Poniżej opis Mustela dermo pediatrie stelaktiv krem do pielęgnacji. Przy tej okazji zachęcamy skorzystajcie z możliwości którą daje np. sprzedaż wysyłkowa. Apteka internetowa - przeróżne zdania na temat działania. Polecamy wszelkiego rodzaju preparatów bez recepty, które są wszędzie zażywane. Przynależą do nich preparaty $przeciwalergiczne, na ból, preparaty do odchudzania oraz na przeziębienie lub grypę.

Mustela dermo pediatrie stelaktiv krem do pielęgnacji działanie

Prosimy o atencję: Poniżej dowiesz się więcej o
Mustela dermo pediatrie stelaktiv krem do pielęgnacji – informacje m.in o składnikach, cenie, dostępności oraz dowiesz jak używać tego produktu. Możesz dokonać wyboru i aktywować odnośnik do produktu powyżej z jego nazwą by przejść do strony produktu.

Mustela dermo pediatrie stelaktiv krem do pielęgnacji własności

 
  Działanie
Działa bezpośrednio na główne przyczyny pieluszkowego zapalenia skóry:
neutralizuje enzymy: dzięki unikalnemu połączeniu trzech anty-enzymów neutralizuje działanie lipaz, proteaz i ureaz, które są składnikami moczu i kału odpowiadającymi za podrażnienie skóry w przebiegu pieluszkowego zapalenia skóry,
oczyszcza: połączenie glikolu kaprylowego i tlenku cynku zapewnia dobrą barierę ochronną przeciw działaniu moczu i kału. Jednocześnie hamuje namnażanie flory bakteryjnej,
regeneruje skórę pośladków oraz odtwarza warstwę ochronną skóry dzięki gojącym właściwościom d-Panthenolu i witaminy F. Powodują one szybsze ustępowanie zaczerwienienia.
działa szybko i przynosi długotrwały efekt.

Dobrze tolerowany. Przeprowadzono badania kliniczne na grupie dzieci z pieluszkowym zapaleniem skóry o dużym nasileniu.
UWAGA: Nie stosować przy zmianach z wysiąkiem.Produkt dobrze tolerowany. Nie perfumowany. Przebadany, aby zmniejszyć prawdopodobieństwo wystąpienia reakcji alergicznych

  Opis
Kosmetyki do pielęgnacji skóry z problemami dermatologicznymi. Laboratorium Expanscience opracowało specjalną linię kosmetyków dermatologicznych, które odpowiadają na większość problemów ze skórą noworodków, niemowląt i dzieci. Niektóre z dzieci mają bardziej delikatną i podatną na irytację skórę niż inne. Dochodzi u nich do częstych podrażnień, alergii a czasem do atopowego zapalenia skóry. Wszystkie Dermo-Kosmetyki Mustela są owocem współpracy Laboratorium z Dermatologami.
MUSTELA DERMO-PEDIATRIE STELAKTIV krem do pielęgnacji pośladków niemowląt i dzieci, szczególnie w przebiegu pieluszkowego zapalenia skóry o średnim i dużym nasileniu, bez wysięku.


Zatem odzyskujemy witalność kiedy właściwy czas, bo trzeba w każdej chwili pamiętać o nie cudzym zdrowiu bo to jest to co mamy najważniejszego. Przy tej okazji. Prosimy wszystkich do apteki po leki i po informacje. Zapewniamy adekwatną cenę farmaceutyków i właściwą satysfakcję odwiedzających portal. Apteka internetowa jest jedną z pięciu najbardziej popularnych i wyróżniających się placówek świadczących usługi dostawy leków.