Do apteki przez internet

Najkrótsza droga by dowiedzieć się o lekach i produktach medycznych

Skip to: Content | Sidebar | Footer

Neomag forte tabl musujących

Witaminy i minerały |

Neomag forte tabl musujących o co zawsze warto zapytać. Poniżej opis Neomag forte tabl musujących. Przy okazji pozwalamy sobie zachęcić wykorzystajcie z możliwości którą daje np. sprzedaż internetowa. Apteka internetowa - całkowicie różne słowa dotyczące działania. Dostarczamy różnego typu leków bez recepty, które są wszędzie zażywane. $Należą do nich leki na alergię, przeciwbólowe, suplementy diety do odchudzania oraz na przeziębienie.

Neomag forte tabl musujących własności

Prosimy o atencję: Poniżej dowiesz się więcej o
Neomag forte tabl musujących – działanie m.in o składnikach, cenie, dostępności oraz dowiesz jak używać tego produktu. Możesz dokonać wyboru i aktywować odnośnik do produktu powyżej z jego nazwą by przejść do strony produktu.

Neomag forte tabl musujących opis

Postać: 20 tabletek musujących Składniki preparatu Neomag Forte korzystnie wpływają na funkcjonowanie układu krążenia oraz układu nerwowego. Skład: 1 tabletka zawiera: – Magnez 100,00 mg – Witamina B6 6,00 mg Działanie: Magnez, substancja aktywna produktu działa wzmacniająco w stanach zmęczenia, zmniejszonej wydolności fizycznej i psychicznej, osłabienia organizmu. Zawartość witaminy B6, ułatwia wchłanianie magnezu z przewodu pokarmowego (od 20 do 40%). Magnez reguluje przepływ jonów w komórce, uczestniczy w procesie skurczu mięśnia sercowego, reguluje rytm serca. Magnez zmniejsza pobudliwość nerwowo – mięśniową, działa przeciwst
Czyli odzyskujmy energię życiową kiedy na to jest czas, bo trzeba zawsze pamiętać o własnym zdrowiu bo to jest to co mamy największego. Przy okazji. Zapraszamy do apteki po leki i po informacje. Zapewniamy niewysoką cenę farmaceutyków i należytą satysfakcję odwiedzających portal. Apteka internetowa jest jedną z pięciu najbardziej znanych i wyróżniających się stron internetowych świadczących usługi dostarczanie farmaceutyków.