Do apteki przez internet

Najkrótsza droga by dowiedzieć się o lekach i produktach medycznych

Skip to: Content | Sidebar | Footer

Osteovit tabl

Witaminy i minerały |

Osteovit tabl - właściwy opis tego produktu. Dalej znajduje się opis Osteovit tabl. Przy okazji zachęcamy do skorzystania z opcji jaką daje np. sprzedaż wysyłkowa. Apteka internetowa - różnorodne dane w temacie jak działają. Polecamy wszelkiego rodzaju leków bez recepty, które są wszędzie przyjmowane. Przynależą do nich leki na alergię, na ból, preparaty na odchudzanie oraz na przeziębienie lub grypę.

Osteovit tabl własności

Prosimy o atencję: Poniżej dowiesz się więcej o
Osteovit tabl – własności m.in o składnikach, cenie, dostępności oraz dowiesz jak używać tego produktu. Możesz dokonać wyboru i aktywować odnośnik do produktu powyżej z jego nazwą by przejść do strony produktu.

Osteovit tabl własności

Opakowanie: 100 tabletek Opis: Preparat Osteovit1000 zawiera węglan wapnia, który jest źródłem zjonizowanego wapnia (Ca 2+). Wapń bierze udział w tworzeniu i mineralizacji kości. Jest niezbędny do prawidłowego przebiegu procesu krzepnięcia krwi, skurczów mięśni poprzecznie prążkowanych oraz mięśnia sercowego. Warunkuje prawidłowy proces przewodzenia nerwowego. Utrzymuje równowagę elektrolitową organizmu. Wpływa na aktywność wielu enzymów szlaków metabolicznych. Dzięki stabilizacji ścian naczyń krwionośnych wapń działa przeciwzapalnie, przeciwobrzękowo i przeciwalergicznie. Witamina D3 reguluje wchłanianie wapnia (Ca+2). Jest niezbędna do prawidłowego wzrostu i rozwoju organizmu. Zastosowanie: Wskazania do stosowania wapnia i witaminy D3: profilaktycznie dla kobiet w okresie około i pomenopauzalnym, wapń jest wskazany dla osób z zachwianą gospodarką mineralną kości (np. obniżona gęstość kości), okres rekonwalescencji po złamaniach kości, stany zwiększonego zapotrzebowania na wapń (okres intensywnego wzrostu), długotrwałe unieruchomienie, wspomaganie organizmu w okresie alergii. Dawkowanie: 2 razy dziennie po 1 tabletce, popić niewielka ilością płynu. Zaleca się przyjmowanie preparatu w trakcie posiłku ze względu lepszą substancji czynnej. Substancje czynne: Węglan wapnia  1000 mg (400 mg wapnia zjonizowanego Ca+2), Witamina D3  2,5g.
Zatem leczmy się póki właściwy czas, bo koniecznie musimy wiedzieć o naszym zdrowiu bo to jest to co zawsze mamy najcenniejszego. Przy tej okazji. Zapraszamy do naszej apteki internetowej po leki i po informacje o lekach. Zapewniamy adekwatną cenę leków i należytą satysfakcję odwiedzających portal. Nasza apteka internetowa jest jedną z sześciu najbardziej popularnych i najbardziej cenionych stron internetowych świadczących usługi dostarczanie farmaceutyków.