Do apteki przez internet

Najkrótsza droga by dowiedzieć się o lekach i produktach medycznych

Skip to: Content | Sidebar | Footer

Plusssz lady pielęgnacja skóra

paznokcie i skóra, Włosy |

Plusssz lady pielęgnacja skóra
. Dalej znajduje się opis Plusssz lady pielęgnacja skóra. Przy okazji mocno zachęcamy do wykorzystania z możliwości jaką nam daje np. sprzedaż internetowa. Apteka internetowa - doskonałe słowa na temat zarządzania. Dostarczamy różnego typu leków bez recepty, które są powszechnie używane. Przynależą do nich preparaty na alergię, na ból, suplementy diety do odchudzania oraz na przeziębienie lub grypę.

Plusssz lady pielęgnacja skóra opis

Prosimy o atencję: Poniżej dowiesz się więcej o
Plusssz lady pielęgnacja skóra – własności m.in o składnikach, cenie, dostępności oraz dowiesz jak używać tego produktu. Możesz dokonać wyboru i aktywować odnośnik do produktu powyżej z jego nazwą by przejść do strony produktu.

Plusssz lady pielęgnacja skóra opis

  Skład Niacyna (EN) 8 mg (50% RDA) Witamina C 40 mg (50% RDA) Witamina E (alfa-ET) 6 mg (50% RDA) Kwas pantotenowy 3 mg (50% RDA) Witamina B6 0.7 mg (50% RDA) Witamina B2 (rybofl awina) 0.7 mg (50% RDA) Witamina B1 (tiamina) 0.55 mg (50% RDA) Kwas foliowy 100 mikro g (50% RDA) Biotyna 25 mikro g (50% RDA) Witamina B12 1.25 mikro g (50% RDA)   Dawkowanie Zaleca się spożywać 1 tabletkę dziennie. Rozpuścić w szklance chłodnej wody.   Opis Plusssz Lady Pielęgnacja: skóra to preparat ze starannie dobranym składem najważniejszych substancji aktywnych, które kompleksowo wpływają na właściwe odżywienie i pielęgnację Twojej skóry. Zawarte w preparacie: kolagen, koenzym Q10 i kwas hialuronowy poprawiają jej elastyczność, opóźniają procesy starzenia komórek oraz pomagają zachować właściwe nawilżenie głębokich warstw skóry. Specjalnie opracowany kompleks zawierający 10 najistotniejszych dla urody witamin wzmacnia ich działanie i wpływa na lśniący i zdrowy wygląd skóry.  
Czyli odzyskujmy energię życiową kiedy na to akuratny czas, bo powinniśmy bardzo pamiętać o oczywistym zdrowiu bo to jest to co posiadamy najważniejszego. Przy tej okazji. Zapraszamy do apteki internetowej po leki i po informacje. Zapewniamy niewysoką cenę farmaceutyków i fachową obsługę odwiedzających portal. Nasza apteka internetowa jest jedną z dziesięciu najbardziej popularnych i najbardziej cenionych placówek świadczących usługi dostawy leków.