Do apteki przez internet

Najkrótsza droga by dowiedzieć się o lekach i produktach medycznych

Skip to: Content | Sidebar | Footer

Radical skrzyp polny i witaminy

paznokcie i skóra, Włosy |

Radical skrzyp polny i witaminy
. Dalej opis Radical skrzyp polny i witaminy. Przy okazji gorąco zachęcamy do wykorzystania z możliwości którą nam daje np. sprzedaż internetowa. Apteka internetowa - rozmaite słowa w kwestii jak działają. Polecamy wszelkiego rodzaju leków bez recepty, które są wszędzie brane. Przynależą do nich preparaty na alergię, przeciwbólowe, suplementy diety na odchudzanie oraz na przeziębienie lub grypę.

Radical skrzyp polny i witaminy opis

Prosimy o atencję: Poniżej dowiesz się więcej o
Radical skrzyp polny i witaminy – własności m.in o składnikach, cenie, dostępności oraz dowiesz jak używać tego produktu. Możesz dokonać wyboru i aktywować odnośnik do produktu powyżej z jego nazwą by przejść do strony produktu.

Radical skrzyp polny i witaminy własności

  Skład Ziele skrzypu Equisetum arvense, liście pokrzywy Urtica dioica, witaminy: witamina C, witamina E, witamina B1 (tiamina),witamina B2 (ryboflawina), witamina B6, witamina B12, folacyna (kwas foliowy), kwas pantotenowy, niacyna, biotyna, składniki mineralne: mleczan żelazawy, siarczan cynku, siarczan manganu, siarczan miedzi (II), jodek potasu, selenin sodu, maltodekstryna ziemniaczana, substancje przeciwzbrylające – amorficzny dwutlenek krzemu i stearynian magnezu, składniki kapsułki – żelatyna, barwniki: tlenki żelaza, indygotyna, dwutlenek tytanu.   Przechowywanie Przechowywać w temperaturze pokojowej tj. od 15 do 25oC, w miejscach suchych, nie narażonych na bezpośrednie działanie ciepła i światła.Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.   Zastosowanie zniszczone i wypadające włosy słabe i łamliwe paznokcie zmęczona, słabo odżywiona skóra niedobory witamin i mikroelementów   Działanie wzmacnia włosy i paznokcie regeneruje skórę uzupełnia niedobory witamin i mikroelementów Systematyczne przyjmowanie preparatu wzmacnia włosy i paznokcie oraz sprzyja regeneracji skóry.W związku z okresem wzrostu włosów i paznokci, preparat powinno się stosować co najmniej przez dwa miesiące.   Opis RADICAL – preparat witaminowo-ziołowy dla wzmocnienia włosów, paznokci i skóry Preparat wielowitaminowy z dodatkiem ziół – skrzypu polnego i liścia pokrzywy oraz mikroelementów. Zawarte w nim związki uzupełniają niedobory substancji odżywczych, wpływają korzystnie na stan skóry, włosów i paznokci.
Więc nabywamy zdrowie póki czas, bo koniecznie musimy nie zapominać o nie cudzym zdrowiu bo to jest to co zwykle mamy najbardziej cennego. Przy okazji. Zapraszamy do naszej apteki internetowej po leki i po informacje. Zapewniamy adekwatną cenę leków i należytą satysfakcję odwiedzających portal. Nasza apteka internetowa jest jedną z dziesięciu najbardziej znanych i najbardziej cenionych stron internetowych zapewniających dostawy farmaceutyków.