Do apteki przez internet

Najkrótsza droga by dowiedzieć się o lekach i produktach medycznych

Skip to: Content | Sidebar | Footer

Revalid kapsułki

paznokcie i skóra, Włosy |

Revalid kapsułki . Poniżej znajduje się opis Revalid kapsułki. Przy tej okazji pozwalamy sobie zachęcić wykorzystajcie z możliwości jaką daje np. sprzedaż wysyłkowa. Apteka internetowa - przeróżne słowa w materii administrowania. Dostarczamy wszelkiego typu preparatów bez recepty, które są wszędzie zażywane. $Należą do nich preparaty na alergię, na ból, suplementy diety do odchudzania oraz na grypę.

Revalid kapsułki własności

Prosimy o atencję: Poniżej dowiesz się więcej o
Revalid kapsułki – własności m.in o składnikach, cenie, dostępności oraz dowiesz jak używać tego produktu. Możesz dokonać wyboru i aktywować odnośnik do produktu powyżej z jego nazwą by przejść do strony produktu.

Revalid kapsułki opis

Postać: Kapsułki – 90 sztuk.  Opis: Kapsułki Revalid zawierają składniki, które odbudowują płytkę rogową i wzmacniają strukturę włosów oraz paznokci. Preparat hamuje wypadanie włosów, pobudza ich wzrost i przywraca zdrowie oraz witalność, a także poprawia kondycję paznokci. Zastosowanie unikalnego zestawu elementów, a zwłaszcza połączenie aminokwasów siarkowych z oligoelementami, zwiększa efektywność działania kuracji. Dzięki procesowi chelatacji preparat wchłania się w 80% (w porównaniu do 1-60% w przypadku zwykłych produktów tego typu). Skład: Witamina B1, witamina B6, kwas p-aminobenzoesowy, cystyna, metionina, pantotenian wapniowy, drożdże lekarskie, wyciąg z kiełków pszenicy, wyciąg z prosa, żelazo, cynk. Działanie: REVALID uzupełnia niedobory aminokwasów siarkowych i witamin. Dawkowanie: Kapsułkę REVALID 3 razy dziennie, przed posiłkiem lub podczas posiłku.
Czyli odzyskujmy siły gdy na to jest akuratny czas, bo trzeba wiedzieć o swoistym zdrowiu bo to jest to co posiadamy najbardziej cennego. Przy okazji. Zapraszamy do naszej internetowej apteki po leki i po informacje. Zapewniamy konkurencyjną cenę leków i fachową obsługę odwiedzających portal. Nasza apteka internetowa jest jedną z sześciu najbardziej popularnych i wyróżniających się placówek zapewniających dostawy leków.