Do apteki przez internet

Najkrótsza droga by dowiedzieć się o lekach i produktach medycznych

Skip to: Content | Sidebar | Footer

Svr xerial ciemieniucha krem ml

Kosmetyki bez parabenów |

Svr xerial ciemieniucha krem ml . Poniżej opis Svr xerial ciemieniucha krem ml. Przy okazji pozwalamy sobie zachęcić do skorzystania z opcji jaką nam daje np. sprzedaż wysyłkowa. Apteka internetowa - doskonałe przesłanki w materii jak działają. Dostarczamy wszelkiego rodzaju leków bez recepty, które są powszechnie brane. Przynależą do nich preparaty na alergię, przeciwbólowe, suplementy diety na odchudzanie oraz na grypę.

Svr xerial ciemieniucha krem ml działanie

Prosimy o atencję: Poniżej dowiesz się więcej o
Svr xerial ciemieniucha krem ml – własności m.in o składnikach, cenie, dostępności oraz dowiesz jak używać tego produktu. Możesz dokonać wyboru i aktywować odnośnik do produktu powyżej z jego nazwą by przejść do strony produktu.

Svr xerial ciemieniucha krem ml opis

  Stosowanie
Aplikować bezpośrednio na ciemieniuchę. Delikatnie masować, pozostawić na 10 minut, a następnie dokładnie zmyć wodą. Stosować 1 raz dziennie przez maksymalnie 15 dni.
  Działanie
Preparat przeznaczony do leczenia ciemieniuchy.Dzięki recepturze zawierającej 10% czysty mocznik redukuje ciemieniuchę oraz nawilża skórę. Preparat został wzbogacony masłem Karite, allantoiną oraz witaminą B5, aby zmiękczyć i łagodzić delikatną skórę dziecka. Wygodny aplikator umożliwia precyzyjne nałożenie preparatu. Receptura zapewnia optymalną tolerancję. Nie szczypie w oczy.
  Opis
Xerial- innowacyjna receptura, skuteczniejsze działanie. W nowej gamie Xerial wykorzystano oczywiście mocznik jako podstawę całej receptury. Innowacją jest stworzona specjalnie na potrzeby nowej gamy opatentowana Technologia Czystego Mocznika®. Zastosowanie tej technologii gwarantuje najwyższą jakość w standardzie przemysłu farmaceutycznego, optymalne bezpieczeństwo oraz skuteczność działania. W zależności od zastosowanego stężenia można osiągnąć efekt nawilżający- stężenie mocznika do 10%, lub efekt złuszczający- 10-50%. Kolejną innowacją jest zastosowanie enzymów – proteaz serynowych oraz aminokwasów- seryny i histydyny. Badania dotyczące fizjopatologii skóry suchej z tendencją do nadmiernego rogowacenia, nieprawidłowo łuszczącej się udowodniły, że w naskórku brakuje tych enzymów a umożliwiają one prawidłowe oddzielanie się komórek naskórka- korneocytów. Dodatkowo oprócz deficytu ilościowego stwierdzono deficyt jakościowy- istniejące enzymy nie mają dwóch aminokwasów: seryny i histydyny w tzw.centrum aktywnym, co uniemożliwia ich działanie. Receptura nowej gamy Xerial jest więc wzbogacona o mocznik w nowej jakości oraz enzymy i aminokwasy pozwalające na normalizowanie zaburzeń rogowacenia.

Zatem leczmy się kiedy jest właściwy czas, bo trzeba pamiętać o nie cudzym zdrowiu bo to jest to co zwykle posiadamy doskonałego. Przy tej okazji. Prosimy wszystkich do apteki internetowej po leki i po informacje. Zapewniamy niewysoką cenę leków i fachową satysfakcję pacjentów. Apteka internetowa jest jedną z dziesięciu najbardziej popularnych i wyróżniających się placówek zapewniających dostawy leków.