Do apteki przez internet

Najkrótsza droga by dowiedzieć się o lekach i produktach medycznych

Skip to: Content | Sidebar | Footer

Vitrum z luteiną tabletki

Witaminy i minerały |

Vitrum z luteiną tabletki prawdziwy opis i rzetelne informacje. Dalej opis Vitrum z luteiną tabletki. Przy okazji mocno zachęcamy wykorzystajcie z opcji którą daje np. sprzedaż internetowa. Apteka internetowa - różne przesłanki w kwestii zachowania się. Polecamy wszelkiego typu leków bez recepty, które są powszechnie przyjmowane. Przynależą do nich preparaty $przeciwalergiczne, przeciwbólowe, preparaty na odchudzanie oraz na grypę.

Vitrum z luteiną tabletki opis

Prosimy o atencję: Poniżej dowiesz się więcej o
Vitrum z luteiną tabletki – informacje m.in o składnikach, cenie, dostępności oraz dowiesz jak używać tego produktu. Możesz dokonać wyboru i aktywować odnośnik do produktu powyżej z jego nazwą by przejść do strony produktu.

Vitrum z luteiną tabletki opis

Postać: Opakowanie – 100 sztuk. Opis: Unikalny kompleks witaminowo – mineralny dla dorosłych i dzieci, zawierający idealną kombinację składników niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania ludzkiego organizmu. Witaminowa Pełnia Zdrowia. Witaminy są związkami, które biorą aktywny udział we wszystkich najważniejszych czynnościach organizmu. Niedobór nawet jednej witaminy może stanowić zagrożenie dla zdrowia, a nawet życia człowieka. Dlatego bardzo ważne jest, aby zażywać witaminy w odpowiednich ilościach i proporcjach. Wyjątkowo właściwie zbilansowany preparat VITRUM® zawiera pełny zestaw witamin i minerałów, które regularnie codziennie przyjmowane, zapewniają prawidłowe funkcjonowanie ludzkiego organizmu. Z myślą o osobach dorosłych w składzie preparatu uwzględniono składniki o właściwościach oksydoredukcyjnych. Ich zadaniem jest zmniejszenie ryzyka zapadalności na miażdżycę, cukrzycę, a także nowotwory. UZUPEŁNIA braki witamin i minerałów ZWIĘKSZA odporność na stresy WSPOMAGA organizm w trakcie i po kuracji antybiotykowej WYZWALA naturalną energię NEUTRALIZUJE uboczne skutki diety STYMULUJE przemianę materii CHRONI przed negatywnymi skutkami picia alkoholu i palenia tytoniu Opis działania: Składniki preparatu zostały tak dobrane, aby wzajemnie wspomagały swoje działanie, a zarazem gwarantowały dostateczną suplementację witaminowo – mineralną codziennej diety pokarmowej. Proces ich wchłaniania zachodzi w przewodzie pokarmowym, a następnie podlegają one włączeniu do ogólnoustrojowej puli poszczególnych witamin i pierwiastków. Eliminowane są głównie z moczem i kałem, a tylko niewielka ich ilość przedostaje się do potu oraz mleka kobiet karmiących piersią. Wskazania: Preparat przeznaczony dla osób dorosłych w celu: profilaktyki niedoborów i w leczeniu następstw niedoborów witamin oraz minerałów poprawienia ogólnej kondycji organizmu zapobiegania niedokrwistości z niedoboru żelaza, kwasu foliowego i witaminy B12 uzupełnienia eliminacyjnej diety pokarmowej łagodzenia następstw palenia tytoniu i częstego picia alkoholu. Przeciwwskazania: nadwrażliwość na składniki preparatu łączne stosowanie z innymi preparatami witamin A lub D hiperwitaminoza A lub D niewydolność nerek marskość wątroby. Dawkowanie: Preparat przeznaczony jest dla osób dorosłych. W profilaktyce – jedna (1) do dwóch (2) tabletek na dobę przed posiłkiem lub w czasie porannego posiłku. W pozostałych wskazaniach – według zaleceń lekarza.
Zatem odzyskujemy witalność kiedy na to jest doskonały czas, bo musimy wiedzieć o nie cudzym zdrowiu bo to jest to co mamy doskonałego. Przy okazji. Prosimy wszystkich do apteki internetowej po leki i po informacje. Zapewniamy dobrą cenę leków i należytą obsługę odwiedzających stronę. Apteka internetowa jest jedną z dziesięciu najbardziej znanych i najbardziej cenionych placówek zapewniających dostarczanie farmaceutyków.